Забронювати

Тренажерний зал

Основні напрями роботи нашого дитячого табору – відпочинок та оздоровлення школярів під час канікул. Для цього у нас створені всі необхідні умови. Завітавши в спортивно-оздоровчий табір «Карпатська Січ», дитина зможе не лише насолодитись дивовижними пейзажами, подихати цілющим гірським повітрям, а й постійно займатись спортом. На території нашого закладу обладнаний повноцінний дитячий тренажерний зал, який допоможе маленькому постояльцю завжди залишатись в формі.

Відпочиваємо з користю!

З дитинства потрібно слідкувати за собою, за своєю статурою. Під час канікул потрібно не лише відпочивати, а й знаходити час для того, щоб відвідувати тренажерний зал в Яблуниці. Наші спеціалісти будуть слідкувати за роботою кожного маленького спортсмена в спортзалі, адже такі заняття повинні приносити лише користь.

В тренажерному залі нашого комплексу дитина зможе займатись в звичному для себе ритмі, а сучасне устаткування, призначене саме для дитячого контингенту користувачів, дозволить легко та безпечно виконувати ті чи інші вправи.

Регулярні заняття в спортзалі оздоровчого табору «Карпатська Січ» сприятимуть відмінному тонусу м’язів та покращуватимуть контури тіла. Це максимальний релакс, поєднаний з корисним дозвіллям. Тренери, досвідчені інструктори, завжди допоможуть підібрати вправи, враховуючи вік дитини та особливості її організму.