Забронювати

Рибалка

У більшості людей рибалка в Карпатах викликає лише позитивні емоції. Це хобі не лише дорослих чоловіків, а й хлопчиків різного віку, тому спортивно-оздоровчий табір «Карпатська Січ» не міг оминути такий вид відпочинку. Адже можна не лише рибалити, а й одночасно милуватись надзвичайними карпатськими ландшафтами та дихати чистим гірським повітрям

Хто бажає спіймати форель?

Риболовля в Карпатах – це унікальна річ, адже саме там є безліч рік, озер джерел, які відрізняються свою флорою та фауною. А недавно в Буковелі, що знаходиться не так далеко від нашого дитячого табору в Яблуниці, дозволили рибалити форель. Влітку її запускають в озеро, а вирощують рибу на форелевому господарстві.

Рибалка для дітей полягає в тому, щоб зловити красуню-форель, а потім випустити свій трофей назад у воду. Риболовецьке знаряддя надається відпочивальникам на місці. Таке дозвілля принесе максимум задоволення, а ще дитина не сидітиме на місці, вона ходитиме, рухатиме руками, присідатиме. Під час риболовлі маленький відпочивальник оздоровлюється: зміцнюється нервова, імунна та серцево-судинна системи, м’язи працюють, наповнюються киснем та добре очищаються.

Рибалка в Яблуниці проходить під уважним наглядом вихователів, тому дитина буде знаходитись в повній безпеці. Під час риболовлі діти зможуть не тільки ближче поспілкуватись один з одним, а й насолодитись тишею та первозданною красою природи.