Забронювати

Прогулянки на конях

Якщо ваша дитина полюбляє активний відпочинок, то краще всього на канікули їй відвівати Карпати. Саме там в селі Яблуниця розташований спортивно-оздоровчий табір «Карпатська Січ». Ми пропонуємо покататися на конях (Буковель) та насолодитись унікальними краєвидами Західної України.

Спілкування з тваринами завжди благотворно впливає на здоров’я та емоційний стан дитини, а кінні прогулянки (Карпати) залишать по собі лише позитивні емоції.

Верхова їзда в Карпатах – один з видів активного відпочинку

Прогулянки на конях (Буковель) дозволять не лише приємно провести свій вільний час, а й максимально оздоровитись. Адже дитина перебуватиме на свіжому повітрі, що допоможе зняти стрес та напруження. Таке дозвілля надзвичайно корисне для дітвори, робота дихальної, травної та нервової систем покращується, благотворний вплив верхова їзда на конях (Карпати) має і на кровообіг людини. Під час такої прогулянки задіються всі групи м’язів, а хребет та суглоби будуть правильно навантажені.

Батькам не варто переживати за своє чадо, адже біля нього завжди будуть знаходитись спеціалісти. Вони навчатимуть постояльців літнього табору поводженню з тваринами та допоможуть гарно триматися в сідлі. Верхова їзда Карпатами з інструктором допоможе краще зрозуміти природу краю, поспілкуватися з однодумцями та навчитись правильного відношення до тварин.

Спілкування з «гуцуликом»

Ми пропонуємо нашим маленьким гостям познайомитись з неперевершеним «гуцуликом». Цей вид коней пильно охороняється, зустріти його в іншому місці не так просто.

Кінні прогулянки в горах (Карпати) разом з «гуцуликом» – це справжня казка для малечі! Адже він прекрасно підходить не лише для упряжі, а й для верхової їзди. Тварина має спокійний, врівноважений характер, вона терпляче покатає навіть недосвідченого вершника. Гуцульський поні стане надійним другом, знайомство з яким забути просто неможливо. Катання на конях (Карпати) – це максимум адреналіну та безліч позитивних вражень.