Забронювати

Купання в озері

Відпочинок в горах багато хто вважає альтернативою подорожі на море. В Карпатах можна насолодитись кристально чистим повітрям, неперевершеними краєвидами, стрімкими джерелами та ріками. Саме там можна оздоровити своє тіло та набратись сил та позитивної енергії на цілий рік.

Спортивно-оздоровчий табір «Карпатська Січ» в Яблуниці знаходиться недалеко від курорту Буковель, де штучно створили унікальну водойму – озеро Молодості. Тому наші юні постояльці обов’язково потрібно відвідати це місце з надзвичайною природою.

Озеро Молодості – диво Карпат

Найбільша штучна водойма в Україні, довжина якої сягає 750 м. Глибина озера в деяких місцях складає 8 м. Упорядкований пляж з тіньовими навісами, шезлонгами та роздягальнями займає близько 2 км. Особливістю озера є його вода, адже вона настільки прозора та чиста, що в ясну погоду можна побачити дно.

На території водойми завжди патрулюють рятувальники, тому не варто турбуватись про безпеку свого малюка. Для наймолодших постояльців спортивно-оздоровчого табору запропоновано відкритий дитячий басейн, старші школярі можуть відвідувати зону атракціонів та купатись в самому озері. Для маленьких гостей є безліч розваг на будь-який смак: водні гірки, школа дайвінгу, прогулянки на катамаранах та водних лижах, політ на FlySurf.

Купання в озері Молодості