Забронювати

Футбольне поле

Футбольне поле в Яблуниці
Футбольне поле в Буковелі

Футбол вважається улюбленою грою не лише хлопчиків, а й дівчаток. Для багатьох з них це захоплення переростає в спосіб життя, без якого неможливо обійтись навіть на канікулах. Спортивний табір «Карпатська Січ» пропонує своїм постояльцям різні типи активного відпочинку, а для цього територія укомплектована всім необхідним. До послуг юних гостей зручне поле для футболу зі штучною травою, яке завжди готове до експлуатації.

Спорт – запорука здоров’я

Наші спеціалісти прекрасно розуміють, що активний відпочинок на свіжому повітрі сприяє покращенню здоров’я діток. Тому вони намагаються створити максимально безпечні та комфортні умови проведення дозвілля в таборі. Наше футбольне поле в Яблуниці має еластичне, м’яке та досить зручне покриття, яке дозволяє сповна насолодитись улюбленою грою та провести з користю свій вільний час.

Поле для міні-футболу створено на зразок звичайного великого футбольного поля. Ступаючи на його газон, дитина почуває себе справжнім футболістом. Вихователі завжди будуть наглядати за дітьми під час гри, тому не варто хвилюватися за їх безпеку.

Відпочинок в спортивно-оздоровчому таборі «Карпатська Січ» – це не лише оздоровлення, а й веселе дозвілля кожного дня. У дітвори просто не буде часу нудьгувати, для кожного завжди знайдеться і компанія, і відповідний вид відпочинку.