Забронювати

Дискотека

Який же відпочинок для дітвори без запальних дискотек? Дитячий спортивно-оздоровчий табір «Карпатська Січ» має спеціально обладнану залу для проведення танцювальних вечорів. Наші юні гості знають, що дискотека в Яблуниці відбудеться за будь-якої погоди, адже розваги – це важлива складова дитячого відпочинку.

Після цікавих прогулянок, захоплюючих майстер-класів, походів в гори кожному маленькому туристу захочеться відірватись на повну на танцполі. Це прекрасна можливість знайти нових друзів і просто гарно провести свій час.

Танцюй під круту музику

Дитяча дискотека в нашому таборі – це запальні тематичні вечірки з використанням сучасної музики. Дітей розважатимуть професійні ді-джеї, забезпечуючи справжні веселощі цілий вечір. Дуже важливо підібрати композиції, щоб сподобались всім, щоб кожна дитина залишилась задоволена музичним супроводом. Простора та стильна зала для танців вмістить в собі всіх бажаючих потанцювати.

Територія нашого комплексу надійно охороняється, тому батькам не варто турбуватись про безпеку свого чада під час відвідин такого заходу. Саме на дискотеці кожен постоялець літнього табору зможе відпочити на 100%, бути собою та танцювати, не соромлячись.

Кожен з відпочивальників може відчути себе справжнім співаком, адже ми проводимо караоке-вечірки. Тому дитина зможе не лише потанцювати, а й поспівати від душі. Такі веселі вечори в таборі залишать лише приємні спогади про канікули.