Забронювати

Розваги

Організація відпочинку для дітей в літній час – важлива й відповідальна справа. Адже постійні розумові навантаження, одноманітне життя протягом навчального року виснажують фізичні, емоційні та психологічні сили кожного школяра. Тому часто на літні канікули батьки відправляють своїх чад в дитячі табори. «Карпатська Січ» – це сучасний спортивно-оздоровчий табір, який подарує вашій дитині справжню казку!

Активний відпочинок в Карпатах – запорука міцного здоров’я

Саме в Карпатах дітки зможуть повноцінно відпочити, в тому числі й активно. Цілюще повітря краю сприятиме максимальному оздоровленню, тому малюк повернеться додому емоційно збагаченим та з новими силами. У нас є все, що потрібно для повноцінного релаксу. Активний відпочинок в Карпатах включає в себе:

  • Сходження на гірські вершини;
  • Купання в водоймах;
  • Екстрим-школу;
  • Баскетбол;
  • Волейбол;
  • Туристичні походи визначними місцями регіону;
  • Міні-футбол;
  • Канатну доріжку та ін.

Кожен наш юний гість зможе підібрати для себе відповідний вид розваги та знайти однодумців. Школярів чекають захоплюючі екскурсії (автобусні або піші), адже Карпати – це той край, де можна побачити безліч цікавих місць.

Штучне озеро, яке розкинулось на просторах славнозвісного курорту Буковель, так і манить скупатись в його водах. Діток чекають різноманітні водні атракціони, веселі каруселі.

Юні любителі спокійного відпочинку зможуть помилуватись гірськими краєвидами, прогулюючись верхи на конях. Тут ваш малюк знайде собі нових друзів, а спілкування з хорошими людьми завжди піднімає настрій.

Веселощі та творчий розвиток

Для тих, хто полюбляє «відриватись» на танцполі, в таборі постійно організовуються дискотеки, тематичні вечірки, різноманітні заходи з веселими іграми, конкурсами та вікторинами. Дитячий відпочинок в Буковелі – це завжди цікаво, а досвідчені вихователі намагаються створити максимально веселе дозвілля, щоб жоден маленький відпочивальник не засумував.

Ми не забуваємо, що під час канікул, розваги повинні міцно переплітатись з творчим розвитком. Тому пропонуємо школярам спробувати себе в якості театрального актора, адже в таборі функціонує театральний гурток. Крім того, наші фахівці допоможуть осягнути ази квілінгу, бісероплетіння, створення виробів з полімерної глини та ляльок. Вихователі підберуть відповідний відпочинок для дитини, враховуючи і її вік, і захоплення, і можливості.