Забронювати

Кімнати

Відпочинок на свіжому повітрі з розвагами та цікавим дозвіллям – що може бути краще? У дитячому оздоровчому таборі «Карпатська Січ» ми пропонуємо комфортне проживання в Яблуниці. Діти перебуватимуть поблизу всесвітньо відомого курорту Буковель (8 км), а природа там просто неперевершена.

Якщо ви бажаєте, щоб ваш малюк відпочив на лоні первозданної природи та максимально оздоровився, то дитячі табори в Карпатах – це найкращий варіант. Перебування в такому таборі обійдеться вам недорого, а дитина зможе сповна насолодитись комфортом та затишком.

Особливості проживання

«Карпатська Січ» – це сучасний дитячий табір, в якому кожен малюк знайде для себе і активні розваги, і спокійний відпочинок. Корпус складається з 4 поверхів, на яких знаходяться кімнати, розраховані на проживання 4, 6 або 8 відпочивальників. Одночасно в приміщенні може розміститись біля 70 чоловік.

Ми пропонуємо:

  • Сучасні меблі, які розроблені з урахуванням зросту та віку малюка;
  • Зручні санвузли, які продумані до дрібниць, там цілодобово подається як холодна, так і гаряча вода;
  • Чистоту та комфорт в кожній кімнаті;
  • Надійні двері, які закриваються на ключ та ін.

Додаткові переваги – це завжди чиста постільна білизна, дворівневі ліжка, містка шафа для речей і т. д. Житло поблизу Буковеля не лише зручне, а й екологічно чисте, адже табір знаходиться в горах, в мальовничому селі Яблуниця. Проживання в зрубах з натуральної деревини, меблі виготовлені з безпечного матеріалу, всі елементи інтер’єру не містять в собі шкідливих речовин.

З вікон приміщення діти можуть милуватись прекрасними ландшафтами, насолоджуватись кристально чистим гірським повітрям. Така унікальна атмосфера бадьорить вранці та дарує сонне умиротворення ввечері.

Комфорт та безпека – найголовніше!

Літній пейзаж лісу та живописних водоймищ благотворно впливають на дитячий організм, тому табори Івано-Франківської області такі популярні серед відпочивальників.

Досвідчені вихователі та вожаті забезпечать максимальний догляд за кожною дитиною: в кожному з корпусів цілодобово чергує вихователь. Спеціалісти знають, як зацікавити малюка, щоб відпочинок йому запам’ятався тільки позитивними емоціями та приємними спогадами. Для забезпечення цілковитої безпеки територія табору цілодобово охороняється, а для своєчасної допомоги при необхідності в штаті освітньо-оздоровчого закладу працює лікар.

Житло в Яблуниці та відпочинок в нашому оздоровчо-спортивному таборі запам’ятається дітям на довгий час, і недивно, якщо на наступний рік вони забажають знову повернутись сюди!