Забронювати

Яремче

Яремче вважається одним із найвідоміших кліматичних курортів не тільки Карпат, а й усієї України. Це мальовниче містечко просто зачаровує своєю красою, адже розташоване воно в долині річки Прут. Яремче славиться своїми пам’ятками архітектури, які датуються ще ХVII століттям.

Автобусні тури в Яремче популярні ще й тому, що лікувальний клімат місцевості сприяє оздоровленню маленьких туристів. Дитячий табір «Карпатська Січ» пропонує відвідати Яремче, щоб більше дізнатись про цей дивовижний край.

Зелена перлина Карпатського краю

Яремче – це визнаний екокурорт, тому завітати туди потрібно обов’язково. Клімат з лікувальними властивостями дозволяє оздоровити свій організм та набратись бадьорості на цілий рік. А ще містечко вражає відпочивальників не лише красою гір, а й акуратністю чистого європейського населеного пункту.

Під час екскурсії в Яремче ми пропонуємо відвідати діткам:

  • Водоспад Дівочі сльози;
  • Пнівський замок;
  • Вольєрне господарство;
  • Манявський скит;
  • Чоловічий монастир, де знаходиться унікальний іконостас;
  • Церкву св. Петра і Павла та ін.

Піша частина подорожі – це п’ятигодинна прогулянка по стежці Довбуша. За цей час буде достатньо часу, щоб зробити світлини напам’ять, відпочити, насолодитись красою краєвидів та послухати захоплюючі легенди. Лісисті схили вражають своїм зовнішнім видом, а повітря – свіжістю та насиченим запахом хвої.

Яремче – це популярна туристична локація, яка залишається все такою ж автентичною та гостинною, незважаючи на велику кількість туристів, які приїжджають сюди кожного року. Знайти цікаве заняття в цій дивній місцині можна в будь-яку пору року: і влітку, і взимку.

На будинках ви побачите ексклюзивне різьблення, якому налічується не одне століття, а тутешній говір здивує своєю оригінальністю. Дивитись в містечку й справді є на що, тому екскурсія до цього регіону принесе лише позитив маленьким туристам.

Центр гуцульського ремесла

Автобусний тур в Яремче цікавий ще й тим, що там діти зможуть ознайомитись з різноманітними народними промислами. Вишиті рушники, вироби з козячої вовни, дерева, шкіри – все це можна не лише придбати, а й побачити на власні очі, як майстри виробляють їх.

В містечку одягають вишиванки не тому, що це модно або для того, щоб розважити приїжджих, а тому, що це традиційний одяг кожного гуцула. А найбільш популярним засобом пересування тут вважається кінь. Кожен маленький відпочивальник зможе досхочу покататись на красеневі-скакунові.