Забронювати

Ворохта

Чим цікаві екскурсії в Ворохту? Це відомий центр зимових видів спорту, саме там проходить підготовка національних команд з біатлону, стрибків з трампліну, лижних гонок. Але це не означає, що влітку тут нічим зайнятись, адже первозданна природа карпатського краю чарівна в будь-яку пору року.

Саме з Ворохти найчастіше туристи починають своє сходження на найвищу вершину українських Карпат – Говерлу. Екскурсійні виїзди до цієї надзвичайної місцевості постійно організовуються й з дитячого табору «Карпатська Січ».

Ворохта – окраса Прикарпаття

Відома на всю Україну своїми ідеальними гірськолижними трасами, Ворохта знаходиться посеред дрімучих лісів та незайманих полонин. Влітку тут можна сповна насолодитись красою стрімких водоспадів, диких гір та буйства трав. Важливо згадати про лікувальні властивості тутешнього повітря, настояного на хвої смереки, яке лікує різні недуги дихальної системи. Автобусний тур в Ворохту буде надзвичайно корисним для маленьких відпочивальників. Чисте гірське повітря подарує здоров’я та бадьорість кожному з них.

Автобусные туры в Ворохту

Перша згадка про населений пункт датована 19 століттям. Місцеве населення з задоволенням розповідає гостям легенду, звідки взялась його назва. Свого часу тут проживав солдат царської армії Ворохта, який вражав односельчан своєю мудрістю та розважливістю. Після смерті вояки жителі вирішили назвати селище на його честь.

Незабутній відпочинок у Ворохті

Місцевість має багату архітектурну та історико-культурну спадщину, тому подивитись тут справді є на що. Матінка-природа не поскупилася на шедеври, які уже багато років привертають увагу і місцевого населення, і туристів. Прогулятися гірськими стежинами, покататися верхи на конях, помилуватися різними видами тварин та рослин – чи може бути кращий відпочинок?

Автобусні тури в Ворохту не обходяться без візиту до річки Прут, яка вважається однією з візитівок населеного пункту. Неймовірної краси каскад складається з 6 водоспадів, а найвищий з них сягає до 12 м в висоту.

Цікаво побачити на власні очі озеро Несамовите, яке знаходиться біля Чорногірського хребта. Воно має льодовикове походження, а підживлюється завдяки атмосферним опадам та підземним джерелам.

Той, хто хоч раз побував в Ворохті, не зможе оминути церкву Різдва Богородиці, яка вважається найстародавнішим храмом гуцульського краю. А будівлі села оздоблені декоративною різьбою, яка збереглась з далекого 19 сторіччя.