Забронювати

Синяк

Село Синяк розкинулось посеред гірських хребтів Вулканічних Карпат, скелясті схили яких вкриті унікальною рослинністю. Деякі вершини там сягають більше 1000 м, а повітря дуже чисте та свіже. Хто потрапляє сюди, той може насолодитись запашними ароматами лісів, «співом» гірських потоків та шумом в кронах столітніх дерев.

Автобусні тури в Синяк, котрі пропонує своїм відпочивальникам дитячий оздоровчий табір «Карпатська Січ», допоможуть сповна насолодитись первозданною природою Західної України. Такий відпочинок стане до душі кожному маленькому любителю природи.

Особливості клімату

Курорт славиться своїми цілющими джерелами, які насичені сірководнем, тому кожного року сюди приїжджають тисячі туристів не лише з України, а й з усього світу. Село оточують хвойні ліси, тому там екологічно чисте повітря. Місцевість знаменита ще й гірською річкою Синявка, де водиться форель.

Цілющі властивості клімату та мінеральних вод допомагають лікуванню та профілактиці недугів опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем. Навіть нетривале перебування при таких умовах сприяє покращенню самопочуття як дорослого, так і дитини. Вперше про лікувальні властивості «синьої» води дізнались ще в XVIII ст., з тих пір сюди почали приїжджати люди з різних міст для оздоровлення. Клімат на території курорту помірний: взимку тут доволі тепло, а влітку – зовсім не спекотно, що сприяє відпочинку в будь-яку пору року.

Під час екскурсії в Синяк маленькі туристи з нашого табору зможуть сповна насолодитись чистим гірським повітрям та трішки оздоровитись, відпочиваючи від міської суєти.

Розваги та відпочинок

Якщо автобусний тур в Синяк відбуватиметься влітку, то малюки матимуть змогу покататися на веселих каруселях, помилуватися життям косуль, плямистих оленів та інших звірів, що проживають в вольєрах.

Біля курорту знаходиться туристична база «Форель». Біля села можна побачити безліч неперевершених шедеврів природи та справжніх пам’яток вулканізму: круч, оголених порід. Особливу увагу заслуговують сірчисте болото під назвою Синє озеро та Обавський камінь.

Поблизу Синяка розкинулось ще немало цікавих туристичних маршрутів, тому поїздку сюди ми часто поєднуємо з невеличкими екскурсіями до інших населених пунктів з видатними історичними пам’ятками:

  • Замок Паланок в Мукачевому (на відстані 23 км від Синяка);
  • Середнянський замок тамплієрів (43 км);
  • Замок Шенборна (15 км) та ін.

Саме в селі Синяк можна зрозуміти всю чарівність та неперевершеність карпатського краю. Екскурсія в цю місцевість не залишить нікого байдужим, натомість приємні спогади гарантовані.