Забронювати

Косів

Де можна дізнатись все про uуцульський край та насолодитись красою первозданної природи? Все просто – на екскурсії в Косів; саме під час такої подорожі ваша дитина почує безліч цікавої інформації про цей незрівнянний регіон. Дитячий табір «Карпатська Січ» пропонує незабутню подорож в культурно-туристичний центр Гуцульщини – Косівщину.

Природні принади Косіва

Косів знаходиться на висоті 450м над рівнем моря, містечко оточують унікальні гірські пейзажі, які просто заворожують своєю красою. Автобусний тур в Косів дозволить насолодитись:

  • Водоспадами та мінеральними джерелами;
  • Історичними та природними пам’ятками;
  • Унікальними представниками рослинного та тваринного світу;
  • Екологічно чистим повітрям, яке оздоровлює відпочивальників і т. д.

В межах містечка протікає річка Рибник, яка утворює високі пороги. Саме там люблять проводити свій час не лише гості, а й місцеве населення. Міська гора береже в собі таємницю оборонного замку, від якого залишились лише вали. Якщо піднятись на саму гору, то можна побачити химерні фігури, автором яких є природа. Здалеку ці фігури нагадують вежі стародавніх, величних замків.

Діти зможуть почути багато цікавих історій про ту чи іншу пам’ятку та зробити на пам’ять гарні світлини. Наші екскурсоводи готові ознайомити з детальною історією цього краю, також на допомогу завжди приходять і місцеві жителі.

Культура та велич Косівщини

Саме Косів вважається тією місцевістю, де культура та старовинні традиції ціняться населенням та передаються із покоління в покоління. Там завжди чутно незабутні звуки трембіти та колоритних гуцульських мелодій. Кожного року сюди приїжджають туристи зі всієї України, в тому числі, і велика кількість маленьких відпочивальників.

Наші автобусні тури в Косів дозволять ознайомитись з різними народними ремеслами: різьбленням, писанкарством, гончарством, ткацтвом, вишивкою та ін. Також там можна довідатись, що таке гірськолижний спорт та скелелазіння, покататися верхи на красенях-конях.

Під час екскурсії можна завітати в музей народної творчості М. Струтинського; Церкву Благовіщення Пресвятої діви Марії та безліч інших пам’яток. Косівщина – це той край, де маленькі відпочивальники зможуть гарно відпочити, почути багато цікавих історій, познайомитись зі справжнім гуцульським колоритом та помилуватись неперевершеними ландшафтами.