Забронювати

Екскурсії

Карпати – це дивовижний край! Хто хоч раз завітав туди і познайомився з доброзичливістю місцевих жителів, той захоче повертатись знову і знову. Дитячий табір «Карпатська Січ» запрошує насолодитись купанням в термальних басейнах у будь-яку пору року, екскурсіями по визначних місцях Закарпаття та походами в гори влітку, катанням на лижах або санках – в зимовий період. Екскурсії (Буковель) обіцяють бути вельми цікавими та захоплюючими!

Принади відпочинку в Карпатах

Кожен малюк мріє побувати в казці, щоб побачити іншу реальність, з якою він ще не зустрічався у своєму житті. І саме літній або зимовий відпочинок (Яблуниця) в Карпатах – це справжня казка, яку так просто втілити в реальність! Подорож по Закарпаттю стане тим відпочинком, який залишить по собі лише найтепліші та яскраві враження.

Західна Україна завжди славилась неперевершеною природою та чистим оздоровлюючим гірським повітрям. Озера, термальні водойми, ріки, природні та історичні пам’ятки – все це чекає на діток під час екскурсії по Західній Україні. Вони дізнаються цікаві факти про стародавні храми та церкви, побувають в музеях та садибах зеленого туризму, ознайомляться з місцевими традиціями та обрядами даного регіону.

Екскурсійні тури по Прикарпаттю залежать зазвичай від сезону, проте в будь-якому випадку вони цікаві та змістовні, тому сподобаються кожному маленькому відпочивальнику. Зимовий та літній відпочинок в Яблуниці, де знаходиться оздоровчо-спортивний табір «Карпатська Січ», дозволить дізнатись багато цікавого та зарядитись позитивним настроєм на цілий рік.

Екскурсійний тур подарує малюку:

  • Безліч цікавої інформації;
  • Насолоду від споглядання мальовничих краєвидів;
  • Знайомство з новими людьми;
  • Захоплююче дозвілля та ін.

Подорожуємо з комфортом!

Наш дитячий табір пропонує відправитись на екскурсію з досвідченими екскурсоводами, які знають все про цей дивовижний край та готові розповісти дітям безліч цікавинок. Програма подорожі складається таким чином, щоб подачу пізнавальної інформації гармонійно поєднати з розважальними заняттями.

В залежності від маршруту, відпочивальники виїжджають на екскурсію на комфортабельних автобусах, також це може бути піша подорож. Гірські стежини містять в собі велику кількість таємниць, розгадати які бажає кожен маленький турист. Програма екскурсійного туру складається висококваліфікованими спеціалістами з урахуванням віку та вподобань відпочивальників.